Kullanım Koşulları

Site Kullanım Koşulları

  1. www.fullhdfilmyeri.com internet sitesi (sözleşmede bundan sonra ki kısımlarda "sitemiz" olarak geçecektir.) 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlandığı şekliyle "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. Sitemizin içeriği hakkında yasal bilgiye erişmek için Hukuksal sayfamızı, her hangi bir yasal ihtar için ise İletişim sayfamızı kullanınız. 
  2. Sitemizde yer alan filmleri izlemek, indirmek veya herhangi bir eylemde bulunmaktan doğacak yasal yaptırımlardan sitemiz sorumlu değildir. Sitemizde ki bir çok film telif hakları yasası gereğince korunmaktadır. Sitemizde bu yasalara saygı duymaktadır. Sitemizi kullanmadan önce suç işlediğinizi bilmeniz gerekmektedir. 
  3. Sitemizi ziyaret ettiğinizde bilgisayarınıza cookie adı verilen bir tür belge yerleştirilmektedir. Bu belge kesinlikle zararsızdır ve silinebilir. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  4. Sitemize yapmış olduğunuz yorumların yasal sorumluluğu tamamen yorumu yapan kişiye aittir. Yasal olmayan her hangi bir yorumdan ötürü alınan şikayetlerde sitemiz ip adresi başta olmak üzere, yorumu yapan kişinin tüm bilgilerini yasal makamlara verme hakkını saklı tutar. 
  5. Sitemizde yer alan içeriği kopyalayabilir, kendi sitenizde yayınlayabilir, halka açık meydanlarda bağıra bağıra anlatabilirsiniz. Fakat içeriğin kaynağını göstermeniz sizin bazı haklara duyduğunuz saygıyı gösterecektir. 
  6. Sitemizi kullanmak tamamen ücretsizdir. Ama internet kullanımınızdan dolayı kotanız dolabilir, pakediniz bitebilir sonra internetsiz kalabilir ya da düşük hızlara mahküm olabilirsiniz. Bir Çin atasözü der ki;"internetin hiç olmaması yavaş olmasından daha iyidir". Ona göre;)
  7. Her hakkımız saklıdır.